Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

U7, U9 és az U11 korosztály felcsúti NUPI tornája

2009.09.27

2009.09.27.-én, a 2009/2010-es idény első NUPI tornája megrendezésre került Felcsúton.

Természetesen mindhárom korosztályban képviseltük egyesületünket, vegyes eredményekkel.

U7

"Legkisebbjeink" Bicske, Felcsút "A" és Pázmánd együtteseivel mérték össze erejüket.

Az első mérkőzésen 2:2 arányú döntetlent játszottunk Felcsút "A" csapatával,  majd "megsemmisítő" vereséget (10:1) mértünk Csákvár csapatára. A harmadik mérkőzésen Pázmánd együttese ellen is megmuttatuk, hogy a szári U7-es korosztállyal bizony számolni kell (7:0). Befejezésül pedig a Felcsút "B" csapatának rúgtunk egy hetest és csak egyet kaptunk (7:1).

Góllövőink: Kellner Levente (13), Incesz Cintia (5), Házenfratz Márk (3), Sztányi Dominik (2), Erdélyi Dominik (2), Sztányi Roland (1).

GRATULA A CSAPATNAK!!

Kép

U9

A "középső" korosztályunk a Pázmánd, Felcsút "A" és az Etyek csapataival játszotta mérkőzéseit, sajnos kevesebb sikerrel, mint az U7 korosztály.

Felcsút "A" csapatától 6:0 arányban, Pázmánd csapatától 2:0 arányban kaptunk ki, az utolsó csoportmeccsen pedig 2:2 arányú döntetlent játszottunk Etyekkel. A helyosztón Felcsút "B" együttesével mérkőztünk, és 2:0 arányban kikaptunk.

Góllövőink: Tóvári Krisztián (1), Hollósy Gyula (1).

FEL A FEJJEL FIÚK, A KÖVETKEZŐ TORNA JOBBAN FOG SIKERÜLNI!!

Kép

U11

A "legnagyobbak" Pázmánd, Bicske és Felcsút "B" csapatával kerültek egy csoportba.

Az U11 lemásolta az U9 eredményeit, pontosabban Ők is 2x kikaptak és 1x döntetlen játszottak. Bicske csapatától 3:0 arányban, Felcsút "B" csapatától 4:1 arányban szenvedtünk vereséget, Pázmánd együttesével pedig 2:2 arányú döntetlent játszottunk. Végül következett a helyosztó, ahol Etyek csapatától 1:0 arányban kikaptunk.

Góllövőink: Kellner Márk (2), Kihári Balázs (1).

LESZ EZ MÉG JOBB IS FIÚK ÉS DZSENI!!

Kép

Külön díjazásban részesült labdarúgóink

Kép

A következő torna 2009.10.18.-án, a harmadik (befejező) torna pedig 2009.11.18.-án kerül majd megrendezésre, szintén Felcsúton